KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14763357
nr 1476 3357
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Pastell, Hästar. Signerad, daterad -76,25x25 cm, yttermått inklusive ram: 44x44 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:24:31
14/6 10:29:54
100 kr
20/6 18:41:12
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson